ליווי וייעוץ משפטי ליזמים בתחום אפליקציות מובייל

יש לך רעיון מנצח לאפליקציה שטרם נראתה עד כה?

הגעת למקום הנכון.

משרדנו עוסק בייעוץ משפטי וליווי שוטף של מפתחי אפליקציות, יזמים וסטארטאפים בתחום אפליקציות המובייל. במסגרת שירותינו אנו מספקים ייעוץ משפטי וליווי החל משלב פיתוח הקונספט לאפליקציה, עובר לשלב ההגנה על זכויות הקניין הרוחני באפליקציה, ובהמשך ליווי משפטי בכל הנוגע להתקשרות עם משקיעים, גיוס משקיעים, הסכמי השקעה, הסכמי רישיונות, תקנוני שימוש, הוראות הגנה על פרטיות, וליווי צמוד בשלב העלאת האפליקציה לאפסטור. באתר האינטרנט תוכלו לעיין במאמרים רבים פרי עיטו של עו”ד יוסי סיוון בתחום אפליקציות המובייל.

משרדנו מלווה אפליקציות מובייל רבות, חלקן זכו להשקעות מצליחות ביותר, לרבות אפליקציה שזכתה לאקזיט של כ-10 מיליון דולר ונרכשה על ידי חברה אמריקאית.

יש לכם רעיון לאפליקציה? אל תשבו בבית ותחכו עד שמישהו אחר יישם את הרעיון שלכם. פנו אלינו עוד היום בטלפון 08-6197090 או באמצעות האתר  וקבעו פגישת ייעוץ.    

Bangkok Thailand - June 17 2015 : A close-up photo of Apple iPad mini 2 start screen focused on App Store application icon. App Store is a digital distribution service for mobile apps on iOS platform developed by Apple Inc.

4 טיפים חשובים על איך להגן על ה UX\UI שבאפליקציה שלכם מפני העתקה

פיתחתם אפליקציה מבריקה, והצלחתם ליצור ממשק משתמש ייחודי בעל לחצנים אטרקטיביים, אופן הפעלה קל ומהיר ועיצוב מושך את העין, שילמתם עשרות או מאות אלפי שקלים לחברה לפיתוח אפליקציות ולמעצבים מוכשרים והגעתם לשלב שבו האפליקציה כמעט מוכנה להעלאה לחנות האפליקציות.

אתם בטח שואלים את עצמכם איך תוכלו להגן על חווית המשתמש וממשק המשתמש הייחודיים באפליקציה שלכם מפני העתקה? איך תוכלו למנוע מצב שבו תקופה קצרה לאחר השקת האפליקציה מתחרה שלכם פשוט יעתיק את הממשק וישיק אותו על אפליקציה משלו תחת שם אחר או זהות אחרת? במאמר זה נציג בפניכם אילו כלים משפטיים עומדים לרשותכם כדי לזכות בבלעדיות בממשק המשתמש שלכם.

twitter-292994_1280

יש לכם רעיון לאפליקציה ? הגנו על זכויותיכם !

כיצד תוודאו, כי לא יגנבו לכם את הרעיון? ובכן, זו שאלה הנשאלת על ידי כל יזם המפתח אפליקציה או מקים מיזם טכנולוגי כלשהו. החשש מחשיפת הרעיון לעיתים רבות גורם ליזמים רבים להימנע מלחשוף את הרעיון שלהם והם נותרים עם רעיון מופשט המעלה אבק במוחם הקודח.
בשלב הראשון אתם תצטרכו לפנות לאנשי מקצוע כדי שיסייעו לכם להוציא לפועל את המיזם החל משלב גיבוש רשימת אפיונים ועד לשלב השקת האפליקציה, גיוס משקיעים והשקעה בשיווק והפצת האפליקציה. במפגשים עם אנשי מקצוע או משקיעים, חשוב מאוד להקפיד על קיומם של המסמכים הבאים:

untitled

אפל הגישה התנגדות לסימן BIG APP באנגליה

חברת אפל הגישה לאחרונה לרשם סימני המסחר באנגליה התנגדות לרישום סימן המסחר  BIG APP בטענה שהסימן המבוקש הינו סימן הדומה עד כדי הטעייה לסדרת סימני הבית שלה APP STORE. חברת TCM BIG APP STORE חברה המשווקת פתרונות תוכנה לעסקים ולחברות בתחומים שונים http://tcmbigappstore.com/index.ph הגישה בקשה לרישום סימנה המסחרי    BIG APP כפי שנראה להלן : הבקשה הוגשה בתחום תוכנות […]

Young woman is signing financial contract with male realtor. Close-up.

רוצים לגייס השקעה למיזם שלכם? 9 טיפים חשובים לפני שתקבלו את הכסף

סטארט אפים רבים אינם מסוגלים להתקדם מעבר לשלב גיבוש הרעיון ללא גיוס הון הדרוש לשם פיתוח הפרויקט שלהם, כגון תשלום לעובדים, ספקים, שכירות, מחקר ופיתוח וכו’. גיוס ההון ממשקיעים הינו הדרך המקובלת והמהירה במקרה זה היות וליזמים הצעירים אין את הקשרים, הידע וההיכרות הנחוצים בעולם העסקים. לכן, יזמים רבים פונים למתווכי השקעות. מתווכי השקעות הם בדרך […]

הגנת דיני הקניין הרוחני על אפליקציות לאייפון ואנדרויד

פיתוח אפליקציות למכשירי האייפון והאנדרואיד הפך לאחרונה לאחד מתחומי העניין הנפוצים ביותר עבור היזמים הבודדים, אנשי הייטק, מפתחי תוכנה ובעצם כל אחד בעל כישרון יצירתיות או דמיון מפותח. ישראלים רבים פיתחו אפליקציות ייחודיות הנוגעות לתחומים רבים בחיי היום יום, אפליקציות המניבות להם הכנסות רבות והוות גם כלי שיווקי ופרסומי יעיל. במאמר הבא תוכלו לקרוא כיצד להגן על זכויות הקניין הרוחני שלכם באפליקציה בכדי למנוע ממתחרים או מעתיקנים למיניהם מלחקות את האפליקציה שלכם.