דיני אינטרנט ומחשבים

דיני אינטרנט ומחשבים

משרדנו מתמחה בייעוץ משפטי בתחום דיני האינטרנט והמחשבים. אנו מתמחים בניסוח תקנוני שימוש לאתר האינטרנט מסחריים ופרטיים וכן הוראות להגנת פרטיות, ייעוץ משפטי להקמת אתרי אינטרנט, חוות דעת משפטיות, ייעוץ בתחום תוכנות מחשבים ואפליקציות מובייל, שמירה על שמות דומיין, ייצוג בסכסוכים על שמות דומיין, ייצוג בפני איגוד האינטרנט הישראלי, רישום שמות דומיין, ייעוץ משפטי במקרים של חטיפת שמוות דומיין Cybersquatting, הגנה על זכויות יוצרים באתרי אינטרנט בישראל וברחבי העולם, ייצוג בתביעות בגין משלוח דואר זבל SPAM, תביעות בגין הפרת תקנונים שימוש וכד’.

תקנון לאתר אינטרנט

מקימים אתר אינטרנט ואין לכם תקנון? תקנון שימוש הינו מסמך חשוב ביותר בכל אתר אינטרנט והוא קובע את היחסים המשפטיים ביניכם לבין משתמשי האתר ואת החשיפה המשפטית שלכם בגין תביעות מצד משתמשי האתר. אל תיקחו סיכונים בנושא תקנון שימוש באינטרנט ואל תעתיקו תקנונים מאתרים אחרים. פנו אלינו עוד היום לניסוח תקנון בתוך 48 שעות ! טלפון 03-6966484 או לדוא”ל office@sivan-law.com

Bangkok Thailand - June 17 2015 : A close-up photo of Apple iPad mini 2 start screen focused on App Store application icon. App Store is a digital distribution service for mobile apps on iOS platform developed by Apple Inc.

4 טיפים חשובים על איך להגן על ה UX\UI שבאפליקציה שלכם מפני העתקה

פיתחתם אפליקציה מבריקה, והצלחתם ליצור ממשק משתמש ייחודי בעל לחצנים אטרקטיביים, אופן הפעלה קל ומהיר ועיצוב מושך את העין, שילמתם עשרות או מאות אלפי שקלים לחברה לפיתוח אפליקציות ולמעצבים מוכשרים והגעתם לשלב שבו האפליקציה כמעט מוכנה להעלאה לחנות האפליקציות.

אתם בטח שואלים את עצמכם איך תוכלו להגן על חווית המשתמש וממשק המשתמש הייחודיים באפליקציה שלכם מפני העתקה? איך תוכלו למנוע מצב שבו תקופה קצרה לאחר השקת האפליקציה מתחרה שלכם פשוט יעתיק את הממשק וישיק אותו על אפליקציה משלו תחת שם אחר או זהות אחרת? במאמר זה נציג בפניכם אילו כלים משפטיים עומדים לרשותכם כדי לזכות בבלעדיות בממשק המשתמש שלכם.

twitter-292994_1280

יש לכם רעיון לאפליקציה ? הגנו על זכויותיכם !

כיצד תוודאו, כי לא יגנבו לכם את הרעיון? ובכן, זו שאלה הנשאלת על ידי כל יזם המפתח אפליקציה או מקים מיזם טכנולוגי כלשהו. החשש מחשיפת הרעיון לעיתים רבות גורם ליזמים רבים להימנע מלחשוף את הרעיון שלהם והם נותרים עם רעיון מופשט המעלה אבק במוחם הקודח.
בשלב הראשון אתם תצטרכו לפנות לאנשי מקצוע כדי שיסייעו לכם להוציא לפועל את המיזם החל משלב גיבוש רשימת אפיונים ועד לשלב השקת האפליקציה, גיוס משקיעים והשקעה בשיווק והפצת האפליקציה. במפגשים עם אנשי מקצוע או משקיעים, חשוב מאוד להקפיד על קיומם של המסמכים הבאים:

untitled

אפל הגישה התנגדות לסימן BIG APP באנגליה

חברת אפל הגישה לאחרונה לרשם סימני המסחר באנגליה התנגדות לרישום סימן המסחר  BIG APP בטענה שהסימן המבוקש הינו סימן הדומה עד כדי הטעייה לסדרת סימני הבית שלה APP STORE. חברת TCM BIG APP STORE חברה המשווקת פתרונות תוכנה לעסקים ולחברות בתחומים שונים http://tcmbigappstore.com/index.ph הגישה בקשה לרישום סימנה המסחרי    BIG APP כפי שנראה להלן : הבקשה הוגשה בתחום תוכנות […]